Rezultati iskanja

(FOTO) Soboški strelci najboljši v 3. krogu lige v trapu v Rakičanu

Na strelišču v Rakičanu je potekal 3. krog vzhodne konference državne lige v trapu. Ekipno so bili najboljši domačini.

Murskosoboška občina prejemnica prestižne nagrade na področju varnosti

Mestna občina Murska Sobota je nagrado prejela v kategoriji najbolj varno mesto.

Voznica v Renkovcih izsilila prednost in povzročila trčenje

V prometni nesreči sta se poškodovali dve osebi.

"Prleški peciklist s papuči" tokrat na Finsko

Na pot do Finske se je s kolesom odpravil včeraj zjutraj.

SŽNL: Črno-bele le dopustile malo veselja Olimpiji

V 23., predzadnjem krogu, so igralke Olimpije v Spodnji Šiški premagale Muro Nono kar s 4 : 0 na tekmi, ki ni odločala več o ničemer, saj so Sobočanke že zdavnaj potrdile nov naslov državnih prvakinj, Ljubljančanke pa bodo končale na drugem mestu. Kljub temu si trener Vladimir Kokol s svojo ekipo tako visokega poraza ne bi smel privoščiti.

Neznanec se je v Ljutomeru znesel nad osnovno šolo

Pomurski policisti so v preteklem dnevu obravnavali šest kaznivih dejanj, pet prometnih nesreč, dve povoženji divjadi in dve kršitvi javnega reda in miru.

Je čas za pomurskega evropskega poslanca? Kandidatov ne bo manjkalo

Kandidatov za evropski parlament iz naše regije letos ne bo manjkalo, toda izvolitev bo težka.

2. SNL: Beltinčani z lepo zmago pri Gorici na tretje mesto

V predzadnjem krogu druge lige so "žuti" slavili v Novi Gorici s 3 : 1, škoda je le, da je ta prišla malce prepozno za morebitno uvrstitev na drugo mesto.